توريد صفر إلى مائة سلعة كهربائية

عناصر الحماية

منظور از حفاظت الکتریکی اقداماتی است که باید در تأسیسات الکتریکی به عمل آورد تا خطرات ناشی از جریان برق سبب صدمه زدن به شخص، دستگاه ها، مصرف کننده ها و سیم های حامل جریان برق نشود. برای جلوگیری از این نوع خطاها باید از انواع حفاظت الکتریکی استفاده کرد. برای اطمینان از حفاظت بالا، تجهیزات حفاظتی بسیاری در بازار وجود دارند که طیف وسیعی از این تجهیزات شامل فیوز، قطع کننده مدار، RCCB، لوله های تخلیه گاز، تریستورها و موارد دیگر را به شما ارائه می دهند.

الأنابيب والتجهيزات

یکی از تجهیزاتی که در ساختمان سازی امروزی مورد استفاده قرار می گیرد انواع لوله و اتصالات برقی است که از المان های مهم محسوب می گردند. لوله و اتصالات برق در یک ساختمان مسیرهایی را برای عبور سیم و کابل ایجاد می کنند که می توانند کار محافظت از کابل های برق را بر عهده گیرند. لوله های برق در ساختمان های مسکونی، اداری، تجاری، صنعتی و به طور کلی هرجایی که سیم برق و هادی الکتریکی استفاده شده است به کار می روند و سبب نظم دادن به سیم و کابل های ساختمان می شوند.

مفتاح المقبس

کلید پریز های در رنگ های بسیار متنوع و جنس های مختلف ساخته می شوند که غالبا جنس آنها از پلاستیک مرغوب است اما قاب کلید و پریز جدید عموما از جنس آلیاژ برنج ساخته می شود که علاوه بر زیبایی منحصر به فرد آن می توان به مقاومت بالا، عدم تغییر رنگ و پوسیدگی اشاره کرد. همچنین انواع کلید و پریز با روکش های چرم، چوب، فلز و یا حتی کریستال هم در این مجموعه تولید می شود. با این تنوع به راحتی میتوانید اجزای الکتریکی ساختمان را نیز با دکوراسیون کلاسیک یا مدرن خودتان تطبیق بدهید.

الأسلاك والكابلات

سیم و کابل ها در دو نوع آلومینیوم و مس تولید می شوند و در رنج های فشار ضعیف، متوسط و قوی قابلیت استفاده دارد. انواع سیم و کابل به شرح ذیل می باشد: سیم و کابل زوجی (مخابراتی یا تلفنی)، سیم ارت، سیم نایلونی، سیم کیسه ای، کابل شبکه (LAN)، کابل کواکسیال (آنتنی)، کابل تخت، کابل خودنگهدار، کابل فرمان

منتجات الإضاءة

محصولات روشنایی برای فضاهای داخلی و خارجی مورد استفاده قرار می گیرند که نیازمند استفاده از محصولاتی هستند که دارای کیفیت گرید A بوده و کاربردی باشند. محصولات روشنایی از پرکاربردترین و الزامی ترین ابزار در هر محیط محسوب میشوند، ظاهر بصری یک شی یا یک فضا بستگی به ویژگی های نورپردازی اعمال شده دارد. از جمله پارامترهایی که بر ظاهر تأثیر می گذارد شدت نور، ترکیب طیفی آن و توزیع در فضا است. اگر همه پارامترها به خوبی انتخاب شوند، جلوه زیبایی به محیط هدف می دهد.

عملية تنفيذ المشاريع

  • تقديم المشورة
  • طلبيه
  • توريد المنتج
  • خدمة ما بعد البيع

يمكن للمشتري الإعلان عن المنتجات المرغوبة من خلال ذكر التفاصيل ليقوم الخبراء التجاريون لشركة سباهران بالإعلان عن السعر المناسب في أسرع وقت حسب مستوى جودة البضاعة التي يهتم بها المشتري. ويتم إرسال الفاتورة الأولية إلى المشتري.

خبراء سبهران التجاريون على استعداد لتقديم النصائح اللازمة فيما يتعلق بشراء السلع الكهربائية من صفر إلى مائة حسب المشروع وتوقعات المشتري وتوفير ظروف اتخاذ القرار المناسبة للمشتري حتى يتمكن المشتري من تحقيق تجربة أكثر متعة واختيار مريح.

إذا تمت الموافقة على الفاتورة الأولية المقدمة من شركة سبهران التجارية من قبل المشتري. تقوم الشركة بإعداد أو تصنيع البضائع ومن ثم تسليم البضائع إلى العنوان المعلن للمشتري.

طلبت شركة سبهران التجارية اختيار مشتري لخدمات خاصة مثل نقل الأثاث الضروري لعائلتك.

0

عدد الزبائن

0

توريد الطلب الناجح

0

رقم الأمر

0

أيام عمل

نقاط

استانداردها

استانداردهای اخذ شده

بیشتر...

مجوزها

سرافرازیم که در راستای اهداف شرکت و ارائه خدمات شایسته تر به عضویت سازمان ها و نهادها نائل گردیده ایم.

بیشتر...

گواهینامه ها

گواهینامه های اخذ شده

بیشتر...