بازرگانی سپهران


نام شرکت: سامان برق سپهران

نوع شرکت: سهامی خاص

تاریخ تاسیس: 26 شهریور 1396

 

 

تور بازرگانی سپهران

  • بیانیه ماموریت
  • چشم انداز و ارزشها
  • تاریخچه، رشد و توسعه
  • مسئولیت اجتماعی

شرکت بازرگانی سپهران با تکیه بر الطاف الهی و سرمایه های ارزشمند منابع انسانی و با بهره مندی از استعدادها، تجارب و تخصص کارکنان و مدیران و افزایش بهره وری آن ها و حذف واسطه ها و ارتباط مستقیم و مستمر با تولیدکنندگان محصولات الکتریکی در سراسر کشور و تمام تلاش خود را در ارائه خدمات و تامین صفر تا صد کالای برق ساختمانی با بالاترین کیفیت و منطبق با استانداردهای ملی و بین المللی و تحویل به موقع به همکاران و فعالان حوزه صنعت ساختمانی بکار می بندد.

انتخاب اول معماران، مهندسان و انبوه سازان در خصوص تامین صفر تا صد کالای برق پروژه های خود در ایران تا سال ۱۴۰۵

کسب جایگاه صادراتی به کشورهای همسایه تا سال 1405

کسب نشان تولید کننده برتر تا پایان سال 1406

ارتقاء سطح کیفیت زندگی کاری کارکنان

شرکت بازرگانی سپهران در سال 1396 با هدف تأمین صفر تا صد کالای برق توسط هیات موسسان آقایان حمید وحدت پرست و جلال نوری شمس آباد در استان خراسان رضوی شهر مشهد تأسیس و فعالیت خود را آغاز نمود.

این شرکت با اخذ نمایندگی از برندهای برتر در حوزه تامین کالای برق فضای کسب و کار خود را گسترش داده، به نحوی که هم ‌اکنون به عنوان یکی از مراکز توزیع صفر تا صد کالای برق در شرق کشور، مشغول به فعالیت می‌باشد. این مجموعه با اخذ ده ها نمایندگی از کارخانجات معتبر در این صنعت، توانسته پروژه‌های مختلف را در زمینه‌‌های مسکونی، تجاری، اداری، صنعتی، کارگاهی، بیمارستانی، هتلی و … پوشش دهد.

شرکت بازرگانی سپهران با بیش از ده سال سابقه در تامین تجهیزات برقی در سطح کشور مفتخر است با ارائه صفر تا صد انواع کالا از برترین برندهای صنعت برق پاسخگوی تمامی نیازهای همکاران و فعالان حوزه های صنعت و ساختمان باشد. همچنین در دو بخش بازرگانی داخلی و خارجی در زمینه توزیع کالای برق (بیش از ۱۰،۰۰۰ نوع محصول) در کل کشور فعالیت دارد.

شرکت سامان برق سپهران در سال 1398 وارد سامانه ستاد ایران شد که به دلیل اعلام قیمت منصفانه مشتریان فراوانی در این سامانه دارد.

در سال 1401 فعالیت در حوزه مجازی را بیشتر کرد و علاوه بر سایت تامین الکتریک که یک سایت فروشگاهی است و بیش از هزار محصول را دارا می باشد سایت estelam.ir را نیز راه اندازی کرد.

و در سال 1402 به بازار های بین المللی وارد شد….

لازم به ذکر است تنوع محصولات، تحویل به موقع کالا، قیمت مناسب، رفتار شایسته با مشتریان و متعهد بودن در کار، شاخص اخلاقی و سازمانی کارکنان مجموعه بازرگانی سپهران می‌باشد. چند نمونه از اصولی که توسط کارکنان رعایت می شود شامل:

*تابعیت از قانون در هر زمان و شرایط

*منصف و صادق بودن

*استفاده از اطلاعات صحیح

*غیر اخلاقی عمل نکردن

*جلوگیری از بروز نقض اخلاق

*گزارش موارد غیر اخلاقی

1 . مسئولیت های اجتماعی محیطی : برای شرکت سامان برق سپهران اهمیت ویژه ای دارد که از کالاهایی برای فروش استفاده کند که به محیط زیست آسیب وارد نمی کند بلکه سعی کرده است از اقلامی برای معرفی و فروش به مشتری خود استفاده کند که با داشتن راندمان بالا و حداقل هدر رفت انرژی هم از مصرف بالای برق جلوگیری نموده و هم به فکر سرمایه مشتری می باشد تا هزینه کمتری را در طی زمان داشته باشد. در کنار این کالاهای ایمن و دارای استانداردهای جهانی نیز برای شرکت اهمیت خاص داشته تا به مشتری خود معرفی نموده تا از خطرات احتمالی جانی جلوگیری نماید. کالاهای مصرفی شرکت مانند استفاده از لامپ های ال ای دی، اکثر فرایندهای داخلی شرکت دیجیتالی است برای به حداقل رساندن ضایعات کاغذ، تهیه‌ی سطل‌های بازیافت و برون سپاری بعضی از کارها به منظور کاهش تأثیر منفی ترافیک و… که همگی در جهت حفظ محیط زیست می باشد.

2 . مسئولیت های اجتماعی خیرخواهانه : شرکت بازرگانی سپهران به کارمندان برای فعالیت‌های داوطلبانه مرخصی می‌دهد و همچنین درصدی از درآمد شرکت صرف امور خیریه می شود. شرکت همچنین حامی ورزش و ورزشکاران است.

3 . مسئولیت های اجتماعی اخلاقی : شرکت بازرگانی سپهران فرصت های شغلی آسان و با درآمد عالی را فراهم آورده و از طریق پاداش باعث افزایش انگیزه کارمندان خود میشود. بازرگانی سپهران از نور طبیعی بیشتر، صندلی‌های نرم و گُل‌ها و گیاهانی برای تقویت انرژی و روحیه‌ی کارمندان خود نیز در محل کار استفاده میکند.

سوابق کاری شرکت

بازرگانی سپهران تا این لحظه برای بیش از 830 پروژه دولتی و خصوصی اقدام به تهیه و ارسال کالا کرده است. تمام تلاش واحد بازرگانی بر این اصل استوار است که با توجه به ارتباطاتی که با کارخانه ها و وارد کنندگان اصلی کالا دارد نیاز مشتریان را با کمترین سود بازرگانی تهیه و در اسرع وقت تحویل نماید. گروه سامان برق سپهران با تجربه ای که در خصوص تهیه، نصب و بهره برداری از تجهیزات برقی دارد متعهد است تا بهترین مشاور و همراه شما باشد. رسالت اصلی ما تامین کالای برقی مطابق خواسته مشتری با بهترین کیفیت و ارزانترین قیمت ممکن است. از اینکه کنار شما هستیم به خود می بالیم و این جایگاه را مرهون حمایت های شما میدانیم.

• حضور مستمر در نمایشگاه های بین المللی برق و صنعت ساختمان در سراسر کشور

• حضور در نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران در سال 1402

• حضور پر شور در نمایشگاه بین المللی برق مشهد در سال 1401

• حضور در نمایشگاه بین المللی روشنایی و لوستر  مشهد در سال 1401

• حضور در نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان مشهد در سال 1401

• حضور در نمایشگاه بین المللی برق بجنورد در سال 1396

• حضور نمایشگاه بین المللی برق بیرجند در سال 1396

جوایز و افتخارات

• حضور پر شور در نمایشگاه بین المللی برق مشهد در سال 1401 و کسب عنوان جاذبه

ساختار سازمانی