شرکت بازرگانی سپهران در سال 1396 با هدف تأمین صفر تا صد کالای برق توسط هیات موسسان آقایان حمید وحدت پرست و جلال نوری شمس آباد در استان خراسان رضوی شهر مشهد تأسیس و فعالیت خود را آغاز نمود.

این شرکت با اخذ نمایندگی از برندهای برتر در حوزه تامین کالای برق فضای کسب و کار خود را گسترش داده، به نحوی که هم ‌اکنون به عنوان یکی از مراکز توزیع صفر تا صد کالای برق در شرق کشور، مشغول به فعالیت می‌باشد. این مجموعه با اخذ ده ها نمایندگی از کارخانجات معتبر در این صنعت، توانسته پروژه‌های مختلف را در زمینه‌‌های مسکونی، تجاری، اداری، صنعتی، کارگاهی، بیمارستانی، هتلی و … پوشش دهد.

شرکت بازرگانی سپهران با بیش از ده سال سابقه در تامین تجهیزات برقی در سطح کشور مفتخر است با ارائه صفر تا صد انواع کالا از برترین برندهای صنعت برق پاسخگوی تمامی نیازهای همکاران و فعالان حوزه های صنعت و ساختمان باشد. همچنین در دو بخش بازرگانی داخلی و خارجی در زمینه توزیع کالای برق (بیش از ۱۰،۰۰۰ نوع محصول) در کل کشور فعالیت دارد.

شرکت سامان برق سپهران در سال 1398 وارد سامانه ستاد ایران شد که به دلیل اعلام قیمت منصفانه مشتریان فراوانی در این سامانه دارد.

در سال 1401 فعالیت در حوزه مجازی را بیشتر کرد و علاوه بر سایت تامین الکتریک که یک سایت فروشگاهی است و بیش از هزار محصول را دارا می باشد سایت estelam.ir را نیز راه اندازی کرد.

و در سال 1402 به بازار های بین المللی وارد شد….

لازم به ذکر است تنوع محصولات، تحویل به موقع کالا، قیمت مناسب، رفتار شایسته با مشتریان و متعهد بودن در کار، شاخص اخلاقی و سازمانی کارکنان مجموعه بازرگانی سپهران می‌باشد. چند نمونه از اصولی که توسط کارکنان رعایت می شود شامل:

*تابعیت از قانون در هر زمان و شرایط

*منصف و صادق بودن

*استفاده از اطلاعات صحیح

*غیر اخلاقی عمل نکردن

*جلوگیری از بروز نقض اخلاق

*گزارش موارد غیر اخلاقی